Volleybal Wageningen

Maandagavond recreanten volleybalcompetitie

 

aanloop3.jpg

 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 N.E.VO.BO. 7 36 122
2 EKSIMAG 7 31 108
3 KALLIOPE 7 27 37
4 FINANCE INTERIM 7 26 32
5 SITE 4U 7 19 22
6 TARTERS 1 7 14 -42
7 HOLOCENEN 7 8 -149
8 SERENGETI 7 7 -130


 


Wedstrijden 18.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 EKSIMAG zaaldienst
18.30 TARTERS 1 EKSIMAG SITE 4U
19.30 SITE 4U SERENGETI TARTERS 1
20.30 FINANCE INTERIM KALLIOPE N.E.VO.BO.
21.30 N.E.VO.BO. HOLOCENEN FINANCE INTERIM

Wedstrijden 25.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 HOLOCENEN FINANCE INTERIM SERENGETI
19.30 SERENGETI TARTERS 1 HOLOCENEN
20.30 KALLIOPE N.E.VO.BO. EKSIMAG
21.30 SITE 4U EKSIMAG KALLIOPE
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 GELDERHORST 7 29 64
2 BAKKERIJ TEN VEEN 7 27 58
3 MTW 7 26 60
4 JORIS EN DE REST 7 24 14
5 TARTERS 2 7 22 1
6 NUCLETRON 7 19 -13
7 DHC SWITCH 7 17 -44
8 SVP 7 4 -140


 


Wedstrijden 18.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 DHC SWITCH NUCLETRON GELDERHORST
19.30 GELDERHORST TARTERS 2 NUCLETRON
20.30 JORIS EN DE REST BAKKERIJ TEN VEEN SVP
21.30 MTW SVP JORIS EN DE REST

Wedstrijden 25.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 JORIS EN DE REST zaaldienst
18.30 MTW JORIS EN DE REST BAKKERIJ TEN VEEN
19.30 SVP BAKKERIJ TEN VEEN MTW
20.30 NUCLETRON TARTERS 2 DHC SWITCH
21.30 GELDERHORST DHC SWITCH TARTERS 2
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 ROOKTON 7 34 127
2 ALTERRA 7 28 70
3 WARRIORS 7 24 75
4 BOLDER 7 24 27
5 DE ZWARE JONGENS 7 20 -31
6 VVO 7 16 -3
7 NOORDWEST 7 16 -76
8 PARENCO 7 6 -189


 


Wedstrijden 18.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 NOORDWEST WARRIORS BOLDER
19.30 BOLDER VVO WARRIORS
20.30 ALTERRA DE ZWARE JONGENS PARENCO
21.30 PARENCO ROOKTON DE ZWARE JONGENS
22.30 ROOKTON zaaldienst

Wedstrijden 25.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 PARENCO ALTERRA ROOKTON
19.30 ROOKTON DE ZWARE JONGENS ALTERRA
20.30 WARRIORS VVO NOORDWEST
21.30 BOLDER NOORDWEST VVO
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 PUNT UIT 7 39 140
2 MACNA 7 35 162
3 MURPHIES 7 31 191
4 KOLLOSOLEX 7 24 -8
5 STUDIO F 7 13 -57
6 KIWIS 7 12 -129
7 TERCERA MANO 7 8 -132
8 DE TEGENSTANDERS 7 6 -167


 


Wedstrijden 18.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 KOLLOSOLEX TERCERA MANO DE TEGENSTANDERS
19.30 DE TEGENSTANDERS KIWIS TERCERA MANO
20.30 PUNT UIT MACNA KIWIS
21.30 STUDIO F MURPHIES MACNA

Wedstrijden 25.11.2019

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 MACNA STUDIO F PUNT UIT
19.30 MURPHIES PUNT UIT STUDIO F
20.30 KIWIS KOLLOSOLEX MURPHIES
21.30 DE TEGENSTANDERS TERCERA MANO KOLLOSOLEX
22.30 DE TEGENSTANDERS zaaldienst

Nieuws

DE COMPETITIE LIGT WEGENS

EEN VERBOUWING VAN ONZE

SPORTHAL STIL TOT EN MET

17 NOVEMBER!

 

GEEN VOLLEYBAL

23 december.

30 december.

 

KROKETTENTOERNOOI

 20 januari.