Volleybal Wageningen

Maandagavond recreanten volleybalcompetitie

 

aanloop9.jpg

 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 SIXTY FRUITS 13 67 358
2 EKSIMAG 13 58 227
3 FINANCE INTERIM 13 45 56
4 KALLIOPE 13 43 57
5 HOLOCENEN 13 30 -99
6 BAKKERIJ TEN VEEN 13 29 -160
7 SITE 4U 13 21 -169
8 SERENGETI 13 19 -270

Uitslagen 21.11.2022

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 HOLOCENEN BAKKERIJ TEN VEEN 2-4
19.30 SITE 4U SIXTY FRUITS 1-5
20.30 EKSIMAG KALLIOPE 1-5
21.30 FINANCE INTERIM SERENGETI 6-0

 


Wedstrijden 28.11.2022

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 EKSIMAG zaaldienst
18.30 SERENGETI EKSIMAG FINANCE INTERIM
19.30 KALLIOPE FINANCE INTERIM HOLOCENEN
20.30 SIXTY FRUITS HOLOCENEN BAKKERIJ TEN VEEN
21.30 SITE 4U BAKKERIJ TEN VEEN SIXTY FRUITS
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 TARTERS 11 51 222
2 NUCLETRON 12 43 154
3 VVO 12 38 -36
4 TZN 11 33 5
5 BOLDER 12 33 -43
6 WARRIORS 11 32 0
7 ROOKTON 12 29 -24
8 SERVICE APOTHEEK 12 29 -88
9 ALTERRA 11 24 -190

Uitslagen 21.11.2022

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 VVO BOLDER 4-2
19.30 SERVICE APOTHEEK ROOKTON 2-4
20.30 NUCLETRON ALTERRA 6-0
21.30 TZN TARTERS 2-4

 


Wedstrijden 28.11.2022

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 TARTERS WARRIORS VVO
19.30 SERVICE APOTHEEK VVO TARTERS
20.30 ALTERRA TZN BOLDER
21.30 BOLDER NUCLETRON ALTERRA
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 BE BRAVE 13 69 351
2 DE ZWARE JONGENS 13 56 181
3 SVP 13 52 157
4 TERCERA MANO 13 37 -55
5 MURPHIES 13 33 -17
6 NOORDWEST 13 30 -102
7 PARENCO 13 18 -311
8 PUNT UIT 13 17 -204

Uitslagen 21.11.2022

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 BE BRAVE SVP 6-0
19.30 PUNT UIT NOORDWEST 0-6
20.30 TERCERA MANO PARENCO 4-2
21.30 DE ZWARE JONGENS MURPHIES 6-0

 


Wedstrijden 28.11.2022

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 MURPHIES TERCERA MANO DE ZWARE JONGENS
19.30 PARENCO DE ZWARE JONGENS BE BRAVE
20.30 NOORDWEST BE BRAVE PUNT UIT
21.30 PUNT UIT SVP NOORDWEST
22.30 SVP zaaldienst
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 MACNA 13 56 257
2 STUDIO F 13 53 159
3 KOLLOSOLEX 13 44 23
4 DE TEGENSTANDERS 13 43 8
5 THIASSI 13 35 -20
6 LUCTOR ET EMERGO 13 34 -38
7 DE INVLIEGERS 13 27 -190
8 KIWIS 13 20 -199

Uitslagen 21.11.2022

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 MACNA DE TEGENSTANDERS 4-2
19.30 THIASSI KIWIS 6-0
20.30 KOLLOSOLEX STUDIO F 0-6
21.30 DE INVLIEGERS LUCTOR ET EMERGO 2-4

 


Wedstrijden 28.11.2022

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 LUCTOR ET EMERGO KOLLOSOLEX DE INVLIEGERS
19.30 STUDIO F DE INVLIEGERS MACNA
20.30 KIWIS MACNA THIASSI
21.30 THIASSI DE TEGENSTANDERS KIWIS

Nieuws

 

 

ALGEMEEN:

 

KROKETTENTOERNOOI:

23 Januari 2023.

 

GEEN VOLLEYBAL:

 5 December 2022. 

12 December 2022. (dit geldt voor de 1e klasse, de 3e klasse en de 4e klasse)

26 December 2022.

2 Januari 2023.