Volleybal Wageningen

Maandagavond recreanten volleybalcompetitie

 

aanloop3.jpg

 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 N.E.VO.BO. 5 28 142
2 FINANCE INTERIM 5 24 100
3 EKSIMAG 5 18 49
4 KALLIOPE 5 16 1
5 SITE 4U 5 14 7
6 TARTERS 1 5 8 -49
7 MTW 5 8 -137
8 HOLOCENEN 5 4 -113

Uitslagen 24.02.2020

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 TARTERS 1 SITE 4U 6-0
19.30 MTW FINANCE INTERIM 0-6
20.30 HOLOCENEN EKSIMAG 2-4
21.30 N.E.VO.BO. KALLIOPE 4-2

 


Wedstrijden 02.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 N.E.VO.BO. zaaldienst
18.30 FINANCE INTERIM N.E.VO.BO. TARTERS 1
19.30 HOLOCENEN TARTERS 1 FINANCE INTERIM
20.30 KALLIOPE EKSIMAG SITE 4U
21.30 SITE 4U MTW KALLIOPE

Wedstrijden 09.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 TARTERS 1 KALLIOPE N.E.VO.BO.
19.30 N.E.VO.BO. SITE 4U HOLOCENEN
20.30 MTW HOLOCENEN EKSIMAG
21.30 EKSIMAG FINANCE INTERIM MTW
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 GELDERHORST 5 22 75
2 TARTERS 2 5 21 71
3 JORIS EN DE REST 5 17 31
4 SERENGETI 5 15 8
5 DHC SWITCH 5 13 -2
6 NUCLETRON 5 13 -41
7 ROOKTON 5 10 -99
8 BAKKERIJ TEN VEEN 5 9 -43

Uitslagen 24.02.2020

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 ROOKTON TARTERS 2 1-5
19.30 GELDERHORST SERENGETI 4-2
20.30 NUCLETRON DHC SWITCH 0-6
21.30 BAKKERIJ TEN VEEN JORIS EN DE REST 0-6

 


Wedstrijden 02.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 JORIS EN DE REST GELDERHORST BAKKERIJ TEN VEEN
19.30 BAKKERIJ TEN VEEN ROOKTON DHC SWITCH
20.30 SERENGETI DHC SWITCH NUCLETRON
21.30 TARTERS 2 NUCLETRON SERENGETI

Wedstrijden 09.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.00 SERENGETI zaaldienst
18.30 NUCLETRON SERENGETI TARTERS 2
19.30 DHC SWITCH TARTERS 2 ROOKTON
20.30 ROOKTON JORIS EN DE REST GELDERHORST
21.30 BAKKERIJ TEN VEEN GELDERHORST JORIS EN DE REST
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 ALTERRA 5 25 111
2 WARRIORS 5 22 55
3 NOORDWEST 5 17 38
4 BOLDER 5 15 -14
5 SVP 5 13 -51
6 DE ZWARE JONGENS 5 12 0
7 VVO 5 12 -9
8 PUNT UIT 5 4 -130

Uitslagen 24.02.2020

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 BOLDER WARRIORS 0-6
19.30 VVO PUNT UIT 5-1
20.30 DE ZWARE JONGENS SVP 2-4
21.30 ALTERRA NOORDWEST 4-2

 


Wedstrijden 02.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 NOORDWEST VVO ALTERRA
19.30 ALTERRA BOLDER SVP
20.30 PUNT UIT SVP BOLDER
21.30 WARRIORS DE ZWARE JONGENS PUNT UIT
22.30 WARRIORS zaaldienst

Wedstrijden 09.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 DE ZWARE JONGENS PUNT UIT WARRIORS
19.30 SVP WARRIORS NOORDWEST
20.30 BOLDER NOORDWEST VVO
21.30 ALTERRA VVO BOLDER
 

Stand

# Team Gespeeld Punten Saldo
1 STUDIO F 5 26 109
2 PARENCO 5 24 143
3 MURPHIES 5 22 80
4 KOLLOSOLEX 5 20 38
5 DE TEGENSTANDERS 5 10 -56
6 MACNA 5 9 -92
7 TERCERA MANO 5 7 -53
8 KIWIS 5 2 -169

Uitslagen 24.02.2020

Tijd Team A Team B Uitslag
18.30 KOLLOSOLEX KIWIS 6-0
19.30 DE TEGENSTANDERS PARENCO 0-6
20.30 MURPHIES STUDIO F 4-2
21.30 MACNA TERCERA MANO 5-1

 


Wedstrijden 02.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 PARENCO MACNA KOLLOSOLEX
19.30 MURPHIES KOLLOSOLEX STUDIO F
20.30 TERCERA MANO STUDIO F DE TEGENSTANDERS
21.30 KIWIS DE TEGENSTANDERS TERCERA MANO

Wedstrijden 09.03.2020

Tijd Team A Team B Fluiten
18.30 KOLLOSOLEX TERCERA MANO MURPHIES
19.30 DE TEGENSTANDERS MURPHIES KIWIS
20.30 MACNA KIWIS PARENCO
21.30 STUDIO F PARENCO MACNA
22.30 STUDIO F zaaldienst

Nieuws

 

KROKETTENTOERNOOI:

29 juni.

 

GEEN VOLLEYBAL:

13 april         Pasen. 

27 april         Koningsdag. 

4 mei            Voorjaarsvakantie. 

25 mei          Nacompetitie maken. 

1 juni            Pinksteren.